6. Sınıf Fen Bilimleri Yeni Nesil Soru Bankası Başka Yayıncılık

  • Barkod: 9786057520531
  • 19,90 ₺

Sevgili Öğrenciler,
Hayat bir sınavdan ibaret değildir fakat bilenle bilmeyeni, çalışanla çalışmayanı ayırt etmenin yolu da ölçme ve değerlendirme eyleminden geçmektedir. Bizim isteğimiz olduğu gibi eminim sizin isteğiniz ve temenniniz de bilenle bilmeyenin doğru bir şekilde ayırt edilmesidir. 
2018 Liselere Giriş Sınavı’nda Fen Bilimleri branşı soru tarzı olarak önemli ölçüde değişti. Yeni sınav sistemine göre artık matematik soruları alan bilgisinin yanı sıra mantık yürütme, okuduğunu anlama ve muhakeme etme becerilerini ölçmek üzerine tasarlanmıştır. Klasik ezbere dayalı kalıp soruların yerine öğrencinin daha çok akıl yürüterek çözeceği sorular ortaya konulmuştur. Buradan anlaşılıyor ki MEB ve diğer sınav merkezleri kendine güvenen ve okuduğunu anlayan ve yorumlayan öğrencilerin sınavda diğer öğrencilere göre çok daha rahat matematik sorularını çözebilmesini istiyor. Bu sene yapılacak sınava bu mantıkla hazırlanan öğrenciler kuşkusuz daha başarılı olacaktır.
Bizler de sizlerin bu hazırlığınıza omuz vermek için çalışmalara başladık ve 2018 yılı güncellenen kazanımlara göre elinizdeki bu kitabı hazırladık. Bu kitaptaki soruları çözerek gireceğiniz sınavlardaki sorulara yabancı kalmamış olacak ve istediğiniz başarıyı elde edebileceksiniz. Soru çözmenin sınava hazırlanmada ne kadar önemli ve doğru bir çalışma olduğunu, elde ettiğiniz başarıyla bir kez daha anlamış olacaksınız.
Umarız ki bu kitap sizin en büyük yardımcınız olur.
Başka Yayıncılık

Yorum Ekle

*
*
    Kötü           Mükemmel
Bu Ürünü alan müşteriler aynı zamanda bunlarıda satın aldı