Hakkımızda

  Jonathan Swift "İyi düşünülmüş bir vizyon bildirisi, fikirlerin inşa edilmesini sağlayan mimari projelere benzer." sözüyle kurumsal vizyonun önemine işaret etmiştir. Tabii ki eyleme dönüşmeyen bir vizyon rüyasından da söz etmeyeceğiz. 

   Başka Yayıncılık kuruluşundan bugüne ahlaka, bilgiye, erdeme ve mutluluğa odaklı bir yayıncığı hedeflemiştir. Değerlere dayanmayan hiçbir vizyonun geleceği de yoktur, bilincindeyiz. Bu değerleri temel olan vizyonumuz öğrencilerimizi başarıya ve mutluluğa ulaştıracaktır.Geleceğimiz birlikte kardeşçe, bilgiyle ve erdemle inşa edeceğiz.  

  İyi hazırlanan bir kitabın öğrencilerimize neler kazandıracağı bilinciyle son derece yetkin bir yazar kadrosuyla içeriğinden tasarımına bilgi çağının istediği ürünleri hazırlamanın çabası içerisindeyiz. Liselere ve üniversiteye giriş sınavına hazırlanan öğrencilerimize yönelik soru bankalarımız  ve denemelerimizin ürün yelpazesindeki önemli yerine de vurgu yapmak isteriz.

  Her geçen gün sınav sistemlerindeki değişiklikler soru sorma davranışlarımızı da derinden etkilemiştir. Bilgiyi ölçmekten çok öğrencinin yorum gücünü bilgiyi kullanma becerisini görmek isteyen yeni nesil sorulardan oluşan kitaplarımız yayıncılığımızın kısa zamanda yüz akı olmuştur.

 "Bir kitap okudum hayatım değişti." diyen roman kahramanından ilhamla hazırladığımız her kitabın öğrencilerimizin hayatını değiştireceği ve dönüştüreceğinin bilinciyle hareket ettik. Şu kısa zaman zarfında gördük ki vizyonumuza inanan ve güvenen bizimle yürüyen sevgili öğrencilerimiz başarı ve mutluluğun kapısını araladı.

  Velhasılı biz birlikte başardık!..

   

                                                                                                                                  BAŞKA YAYINCILIK